Magneska


Utworzono: 2019-06-11Każda Twoja kreacja wyróżnia się ponadprzeciętną oryginalnością? Lubisz swój indywidualny styl? Zatem koniecznie sprawdź, jakie propozycje ma dla Ciebie firma Magneska.pl. W sklepie kupisz wyjątkowe, ręcznie robione bransoletki.

Taki rodzaj biżuterii to znakomita alternatywa dla powtarzalnych modeli ze znanych sieciówek. Każdy projekt przygotowany przez doświadczoną kreatorkę jest unikalny i na swój sposób wyjątkowy. Do tworzenia poszczególnych ozdób wykorzystuje doskonałej jakości materiały, co gwarantuje im niezwykłą trwałość.

W sklepie dostępnych jest mnóstwo najróżniejszych modeli tych ozdób. Z pewnością znajdziesz tam produkty, które perfekcyjnie sprawdzą się na wielkie wyjścia i na co dzień.

Wybierz ten model, który podoba Ci się najbardziej i ciesz się znakomitym dodatkiem przez długi czas. Taka niebanalna błyskotka na Twojej ręce, z pewnością przyciągnie spojrzenia wielu osób.Nazwa: Magneska
Adres: Aleksandra Gabszewicza 6b
Kod pocztowy: 61--33
Miejscowość: Poznań
Telefon: 505 356 177
WWW: https://magneska.pl/
Marka Magneska kojarzy mi się z niebanalnym stylem biżuterii, która do tego jest ręcznie robiona. Materiały wykorzystane do ich produkcji są dobrej jakości. Co w całości daje wyjątkowy efekt. :)


Ocena 4

WIZYTÓWKI PODOBNE


Adwokat Maciej Rodacki

Dane Firmy:
Adres: Mogilska, 13B
Miejscowość: Kraków
https://adwokatrodacki.pl/

Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

Dane Firmy:
Adres: Piłsudskiego, 18
Miejscowość: Wrocław
https://kancelariarostocki.pl/

Adwebia

Dane Firmy:
Adres: Wspólna, 175
Miejscowość: Kalna
https://adwebia.pl