Growshop TanieUprawianie


Utworzono: 2023-12-29Na stronie internetowej tanieuprawianie.pl można zamówić różne produkty przeznaczone do hodowli roślin. W asortymencie znajduje się między innymi minigrowbox, który jest doskonały dla osób początkujących. Umożliwia stworzenie idealnego mikrośrodowiska, chroni sadzonki przed szkodnikami, bakteriami, grzybami oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. W sklepie dostępne są różnego rodzaju modele, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej osoby. 

Bardzo popularne są też neutralizatory. Usuwają one nieprzyjemne zapachy zgnilizny, odpadków i pożywienia. Dostępne tu są produkty w postaci aerozoli i żeli. W sklepie można zaopatrzyć się również w nawozy. Specjalne środki bogate w liczne substancje odżywcze zwiększają plony i poprawiają jakość gleby. Klienci znajdą tutaj produkty organiczne, mineralne i mieszane, które przeznaczone są do różnych gatunków roślin.

W asortymencie dostępne jest także profesjonalne podłoże uprawowe, takie jak kokos, wełna mineralna i substraty hydroponiczne.Nazwa: Growshop TanieUprawianie
Adres: Roździeńskiego 188B
Kod pocztowy: 40-208
Miejscowość: Katowice
Telefon: 537 334 360
WWW: https://www.tanieuprawianie.pl
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


WIZYTÓWKI PODOBNE


YOURCAR PL SP SP Z O O

Dane Firmy:
Adres: Katowicka, 53
Miejscowość: Mysłowice
https://www.yourcar.pl/

JAVAPPA

Dane Firmy:
Adres: Kozielska, 130C
Miejscowość: Gliwice
https://javappa.com/

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Dane Firmy:
Adres: Kasztanowa, 12
Miejscowość: Lubliniec
https://greenhouse-service.pl/