GMS Corporation sp. z o.o.


Utworzono: 2020-05-14Nowoczesne budownictwo wymaga zastosowania w niemal każdym elemencie rozwiązań, które będą nie tylko funkcjonalne, łatwe w użyciu, ale także estetyczne. Szczególnie ostatnia cecha jest istotna, gdyż dzisiejsze projekty domów jednorodzinnych opierają się w większości przypadków na minimalistycznym stylu rodem ze Skandynawii. 

Bardzo istotną rolę w takim projekcie domu spełniają drzwi garażowe. Jeżeli pomieszczenie na samochód jest zaplanowane w bryle budynku, to same drzwi będą stanowić jeden z głównych elementów jego wykończenia. Warto więc ich wyborowi poświęcić nieco uwagi.

Drzwi garażowe uchylne są dostępne w ofercie na stronie internetowej gms-system.com. Produkt można zamówić pod konkretny wymiar, dzięki czemu klient otrzyma model idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Wspomniane drzwi są uszczelnione na całym obwodzie, co dodatkowo podnosi ich izolacyjne właściwości. Nie przepuszczają ciepła, wilgoci czy hałasu.

Jako standardowe wyposażenie drzwi montowany jest dwupunktowy system ryglowania. Zapewnia on nie tylko bezpieczeństwo, ale także wspomaga prawidłowe uszczelnienie drzwi.Nazwa: GMS Corporation sp. z o.o.
Adres: Krynicka 55
Kod pocztowy: 33-335
Miejscowość: Nawojowa
Telefon: 18 445 70 93
WWW: https://gms-system.com/
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


WIZYTÓWKI PODOBNE


Stalgar

Dane Firmy:
Adres: Siewna, 21C
Miejscowość: Kraków
https://garaze.org.pl/

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Dane Firmy:
Adres: Konarskiego, 11
Miejscowość: Tarnów
https://adwokat-nataliachrostek.pl/

Body Camp

Dane Firmy:
Adres: Poręba, 38
Miejscowość: Trzemeśnia
https://www.bodycamp.pl/