DENTAL CENTER Z3


Utworzono: 2018-10-13Czasami zęby zaczynają boleć bardzo niespodziewanie. W takiej sytuacji pacjent musi podejmować szybkie decyzje i znaleźć kogoś, kto mu pomoże. Jakie pogotowie stomatologiczne wybrać w Kołobrzegu? A także, jak uniknąć poważnych problemów z zębami? Pracownicy Dental Center Z3 zauważają, że bardzo ważna jest tutaj profilaktyka.

Bólu da się uniknąć. Wystarczą regularne wizyty u stomatologa i bieżące przeglądy jamy ustnej. Dentysta określa wówczas czy i jaką należy podjąć interwencję. Wykonanie niewielkiej plomby będzie szansą na zahamowanie dalszej erozji i zamknie leczenie w bardzo niewielkich kosztach. Istotna jest tutaj także codzienna pielęgnacja i świadomość higieny zębów. Przykładowe usługi stomatologiczne opisano na stronie internetowej pod linkiem dentalz3.pl. Próchnica to proces, który postępuje w długim okresie czasu. Tak naprawdę nic nie dzieje się nagle...Nazwa: DENTAL CENTER Z3
Adres: Pomorska 1B
Kod pocztowy: 78-100
Miejscowość: Kołobrzeg
Telefon: +48 94 306 78 88
WWW: http://www.dentalz3.pl/
Jak leczyć zęby to tylko w Dental Center Z3! Pracują tam świetni dentyści i bardzo podoba mi się ich podejście do pacjenta. Pozdrawiam przy okazji i z pewnością wrócę tu na kolejny przegląd. :)


Ocena 5

WIZYTÓWKI PODOBNE


Kapitan Cook

Dane Firmy:
Adres: Rejtana, 12A
Miejscowość: Luboń
https://www.kapitan-cook.pl/

SYSTEM 1 Sp. z o. o.

Dane Firmy:
Adres: E. Plater, 25A
Miejscowość: Szczecinek
https://www.system1.pl/

Salon Jubilerski Virago

Dane Firmy:
Adres: Krzywoustego, 17
Miejscowość: Szczecin
https://www.virago.sklep.pl/