CCS


Utworzono: 2019-03-25Tuning samochodu kojarzy się osobom nieobeznanym w temacie ze zmianami kosmetycznymi, które mają poprawić wygląd pojazdu. Jednak bardzo często taka czynność jest wykonana ze względu na poprawę funkcjonowania pojazdu. Właśnie w tym celu coraz więcej osób decyduje się na zainstalowanie dystansów.

Wybierając produkt marki Durarace można całkowicie odmienić swój pojazd. Firma nieprzerwanie od 2016 produkuje dystanse do Hondy, Forda Lexusa, Volkswagena i wielu innych, popularnych marek aut. Na tle konkurencji dystanse tej firmy wyróżniają się wytrzymałością, w końcu jako jedyne wykonane są ze stopu duralu lotniczego. Ten niepozorny element auta bardzo wiele zmienia nie tylko w jego wyglądzie, ale też funkcjonowaniu. Dzięki dystansom koła mają większy rozstaw, przez co ich przyczepność się zwiększa.Nazwa: CCS
Adres: Brzozowa 35
Kod pocztowy: 26-900
Miejscowość: Kozienice
Telefon: 600 899 598
WWW: https://www.durarace.com
Jako mechanik z wieloletnim stażem mogę powiedzieć, że dystanse od tego producenta znakomicie sprawdzają się w tuningowaniu samochodów. Na ich jakości można polegać. :)


Ocena 4

WIZYTÓWKI PODOBNE


Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"

Dane Firmy:
Adres: Słowackiego, 45
Miejscowość: Warszwa
http://kantormarymont.pl/

Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

Dane Firmy:
Adres: Aleja Generała Chruściela, 86
Miejscowość: Warszawa
https://psb-okna.pl/

Legalne-obstawianie.pl

Dane Firmy:
Adres: Biskupice, 29A
Miejscowość: Biskupice
https://legalne-obstawianie.pl/