Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


Utworzono: 2018-02-22Dopiero co zakupiłeś samochód zagraniczny i właśnie zaczynasz odkrywać, jak wiele różnych problemów to ze sobą niesie? To nie tylko opłaty związane z pierwszą rejestracją w kraju i różne podatki, które trzeba opłacić, ale też dokumenty, które muszą zostać dostarczone. Kiedy masz już te dokumenty w języku oryginału, dowiedz się, jak wyglądają tłumaczenia dokumentów samochodowych, bo do załatwienia wszystkich formalności potrzebować będziesz polskich odpowiedników, aby urzędnicy zgodzili się na rejestrację Twojego nowego auta. 

Jesteś zainteresowany szczegółami? To zajrzyj na stronę spectlumacz.pl, gdzie umieszczone zostały wszystkie informacje, z którymi warto jest się zapoznać. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że uda Ci się załatwić wszelkie formalności dokładnie tak, jak tego oczekujesz i nie będziesz mieć żądnych problemów z autem w nowym kraju. Nazwa: Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz
Adres: Konarskiego 12
Kod pocztowy: 44-274
Miejscowość: Rybnik
Telefon: 32 494 32 69
WWW: https://spectlumacz.pl/
Takie tłumaczenia się naprawdę przydają, gdy kupujemy auto z zagranicy. Ja nie miałam takiego przypadku, ale dobrze, że biura translatorskie mają także i taką usługę.


Ocena 3

WIZYTÓWKI PODOBNE


P.U.H. Import-Export "TRUCK"

Dane Firmy:
Adres: Składowa, 2a
Miejscowość: Tychy
https://truck-tychy.pl/

YOURCAR PL SP SP Z O O

Dane Firmy:
Adres: Katowicka, 53
Miejscowość: Mysłowice
https://www.yourcar.pl/

JAVAPPA

Dane Firmy:
Adres: Kozielska, 130C
Miejscowość: Gliwice
https://javappa.com/