wyprawkowy


Utworzono: 2019-01-17Ubranka dla małego dziecka powinny być uszyte z tkanin o wysokiej jakości. Muszą być estetycznie wykończone i przede wszystkim niezwykle miękkie. Dobrze dobrane ciuszki dla niemowlaka mają zapewnić mu komfort i wygodę już od pierwszych dni życia.

Z tego założenia wychodzi również sklep Wyprawkowy.pl. Ich propozycją są ciuszki uszyte z delikatnych materiałów, które nie będą podrażniać skóry malucha, ani nie wywołają żadnych reakcji alergicznych. Dużym ułatwieniem jest umiejscowienie rozpięć z przodu ubranek, dzięki czemu żadna mama nie będzie mieć problemu z tym, żeby szybko przebrać swojego malucha.

Rozmiarówka od 50 do 104 cm pozwala na kupno ciuszków zarówno dla malutkich wcześniaków, jak i dla tych troszeczkę starszych dzieci. Ponadto dostępność wielu wzorów i kolorów pozwala na skompletowanie różnobarwnej garderoby dla malucha.Nazwa: wyprawkowy
Adres: Słoneczna 37
Kod pocztowy: 95-060
Miejscowość: Brzeziny
Telefon: 512-667-800
WWW: https://wyprawkowy.pl
Szukasz dobrego sklepu z ciuszkami dla niemowlaka? Zajrzyj na sobie na wyprawkowy.pl - stawiają tam na wysoką jakość i estetykę. Ceny też mają konkurencyjne. :)


Ocena 3

WIZYTÓWKI PODOBNE


Xfelgi.pl

Dane Firmy:
Adres: Piotrkowska, 4C
Miejscowość: Poniatów
https://xfelgi.pl/

Bonoidea

Dane Firmy:
Adres: Kopernika, 36B
Miejscowość: Łódź
http://bonoidea.pl

Quark Lab sp. z o.o.

Dane Firmy:
Adres: G. Piramowicza, 5
Miejscowość: Łódź
https://quark.house/