Kancelaria Adwokacka Adwokat Weronika Matusiak


Utworzono: 2018-11-11W każdym mieście jest wiele kancelarii adwokackich. Wszyscy prawnicy oferują porady prawne, rozwiązywanie spraw i reprezentowanie przed sądem. Kancelarie prawne w Ciechanowie dają możliwość rozwiązywania spraw z różnych dziedzin prawnych, w tym prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, pracy czy administracyjnego. Jedną z nich jest kancelaria Matusiak, która oprócz świadczonych usług wprowadziła na swojej stronie wmatusiak.pl porady online. Taka funkcja wielu osobom w znacznym stopniu ułatwia rozwiązanie problemów bez wychodzenia z domu.

Adwokat z kancelarii Matusiak każdą sprawę traktuje indywidualnie i z zaangażowaniem. Oprócz tego klient może mieć pewność co do lojalności prawników. Dodatkowo sprawa będzie poprowadzona w sposób uczciwy. Podstawą w pracy z klientem jest w tej kancelarii bowiem zaufanie i dobra komunikacja.Nazwa: Kancelaria Adwokacka Adwokat Weronika Matusiak
Adres: Zamkowa 27
Kod pocztowy: 06-400
Miejscowość: Ciechanów
Telefon: +48 606 307 881
WWW: https://wmatusiak.pl
Pani adwokat Weronika bardzo mi pomogła w zrozumieniu prawa rodzinnego .Zaczerpnęłam od niej wiedzy poprzez porady online.


Ocena 5

WIZYTÓWKI PODOBNE


Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"

Dane Firmy:
Adres: Słowackiego, 45
Miejscowość: Warszwa
http://kantormarymont.pl/

Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

Dane Firmy:
Adres: Aleja Generała Chruściela, 86
Miejscowość: Warszawa
https://psb-okna.pl/

Flower Store

Dane Firmy:
Adres: Kopernika, 6
Miejscowość: Warszawa
https://flowerstore.pl/