Corby Private Medical Centre


Utworzono: 2018-09-12Ceny usług medycznych w Wielkiej Brytanii, tak jak w wielu innych krajach, mogą być bardzo wysokie, zwłaszcza gdy chodzi o usługi stomatologiczne. Powoduje to, że wielu Polaków przebywających na Wyspach woli zaczekać z zadbaniem o swe zęby do czasu, gdy przyjedzie do kraju. Takie wyjście w przypadku problemów z uzębieniem nigdy jednak nie jest dobre, warto więc szukać innych rozwiązań.

Odpowiednim sposobem na poradzenie sobie z problemami z uzębieniem może być skorzystanie z oferty, jaką na stronie corbypmc.com przedstawia polski dentysta z Peterborough. Ceny obowiązujące w tej przychodni są na pewno dużo bardziej zbliżone do polskich niż brytyjskich warunków finansowych, co docenić muszą wszyscy pacjenci. Wielkim ułatwieniem jest też fakt, iż lekarz ten mówi po polsku, a więc jest to komfortowe dla osób, które nie znają angielskiego perfekcyjnie.Nazwa: Corby Private Medical Centre
Adres: Pytchley Court 8
Kod pocztowy: NN-17
Miejscowość: Corby
Telefon: +44 1536 202111
WWW: http://www.corbypmc.com/
Do tego polskiego dentysty chodzę w Corby zawsze z uśmiechem na ustach, ponieważ mam pewność, że zajmie się profesjonalnie moim uzębieniem.


Ocena 3

WIZYTÓWKI PODOBNE


Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

Dane Firmy:
Adres: ,
Miejscowość:
https://www.piestrzeniewicz.pl/

Feelthegame.pl

Dane Firmy:
Adres: ,
Miejscowość:
https://feelthegame.pl

GOLDEN TRADE LTD

Dane Firmy:
Adres: RUCKHOLT ROAD, 2A
Miejscowość: London
https://intymnosc.pl/