Ceram City


Utworzono: 2018-02-18Grzejniki w pomieszczeniach mieszkalnych nie tylko ogrzewają mieszkanie, ale muszą też współgrać z całością wystroju i pełnią funkcję dekoracyjną. Jednak grzejniki łazienkowe spełniają też dodatkowe funkcje, a mianowicie, mogą spełniać rolę wieszaka czy suszarki. Decydując się na grzejniki łazienkowe z Krakowa, masz gwarancję najwyższej jakości i niebanalnego designu.

Zajrzyj na stronę rekomendowanego salonu ceramcity.pl i zapoznaj się z jego kompleksową ofertą. Polecane przez sklep grzejniki łazienkowe, pochodzą od doskonałych producentów, jak Irsap, Jaga czy Vasco. Oprócz tego, że mają oryginalny design, są funkcjonalne, a co najważniejsze, spełniają wszystkie wymagania i normy krajowe i unijne, posiadają niezbędne certyfikaty, są szczelne i odporne na wilgoć. Zamawiając baterie w rekomendowanym salonie, możesz też liczyć na usługę montażu.Nazwa: Ceram City
Adres: Zakopiańska 56A
Kod pocztowy: 30-418
Miejscowość: Kraków
Telefon: 48 12 357 20 57
WWW: http://ceramcity.pl/
Jak dla mnie oferta takich grzejników jest super, tym bardziej, że właśnie przymierzam się do remontu łazienki. Brawo wy - za funkcjonalność i design!


Ocena 4

WIZYTÓWKI PODOBNE


Stalgar

Dane Firmy:
Adres: Siewna, 21C
Miejscowość: Kraków
https://garaze.org.pl/

BlackIce Networks Sp. z o.o.

Dane Firmy:
Adres: Fabryczna, 20A
Miejscowość: Kraków
https://www.blackice.com.pl/

Adwokat Maciej Rodacki

Dane Firmy:
Adres: Przy Rondzie, 53
Miejscowość: Kraków
https://adwokatrodacki.pl/