„Bartosiak & Wspólnicy” sp.k. Kancelaria Adwokacka


Utworzono: 2018-03-26W dzisiejszych czasach rozpad pożycia zdarza się coraz częściej. Czasami ludzie zbyt szybko podejmują decyzję o zawarciu związku, czasem dochodzi do zdrady, a w jeszcze innych wypadkach po prostu coś się wypala. Niezależnie od powodu sprawa rozwodowa może być bardzo stresująca, a to nie ułatwia podejmowania racjonalnych decyzji. Załatwienie wszystkich formalności to sprawa kluczowa więc warto powierzyć tą kwestię doświadczonym ludziom.

Sprawy rodzinne to skomplikowany temat, więc musi się tym zając kancelaria. Rozwody w Warszawie są dość powszechne, a jeżeli zależy nam na kimś, kto zna specyfikę tej dziedziny prawa to można zajrzeć na stronę adwokacka-kancelaria.info. Prawnicy pomogą uporać się ze wszystkimi formalnościami nie zapominając przy tym o najważniejszych kwestiach co pozwoli na szybkie rozwiązanie problemu. Nazwa: „Bartosiak & Wspólnicy” sp.k. Kancelaria Adwokacka
Adres: Solidarności 119
Kod pocztowy: 00-897
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 22 308 55 00
WWW: http://adwokacka-kancelaria.info/
Ta kancelaria bardzo pomogła mi w uzyskaniu pełnych praw do opieki nad dzieckiem przy zabraniu praw rodzicielskich w całości mojemu małżonkowi podczas sprawy rozwodowej.


Ocena 3

WIZYTÓWKI PODOBNE


extremalne4x4.pl

Dane Firmy:
Adres: Budy Michałowskie, 72
Miejscowość: Międzyborów
http://extremalne4x4.pl/

Adwokat Mariusz Bartosiak Kancelaria Adwokacka

Dane Firmy:
Adres: Aleja Solidarności, 119
Miejscowość: Warszawa
http://obronca24h.com/

Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"

Dane Firmy:
Adres: Słowackiego, 45
Miejscowość: Warszwa
http://kantormarymont.pl/