Adrian Fedorowicz ZWROTAIR


Utworzono: 2018-04-29W przypadku różnego rodzaju problemów na lotnisku, wynikających głównie z winy przewoźnika, można śmiało ubiegać się o odpowiednią rekompensatę. Takimi skomplikowanymi na pozór sytuacjami zajmuje się między innymi firma Zwrotair. Jej ofertę można śmiało podejrzeć na stronie internetowej zwrotair.pl - usługi te są bardzo przydatne dla podróżujących.

Bez względu na linię lotniczą, jaką wybierze dany klient - Ryanair, Enterair czy Wizzair - odszkodowanie za opóźnienie samolotu leży właśnie po stronie przewoźnika. Nieocenieni w tej kwestii pracownicy spółki zajmą się wszystkimi niezbędnymi procedurami, które mają na celu uzyskanie dla klienta zwrotu pieniędzy - nie tylko za bilety, ale również inne, dodatkowe i nieplanowane koszty jak zamówienie hotelu czy taksówki. Zapraszamy serdecznie do korzystania z jej usług!Nazwa: Adrian Fedorowicz ZWROTAIR
Adres: Piłsudskiego 74
Kod pocztowy: 50-020
Miejscowość: Wrocław
Telefon: +48 661 509 058
WWW: https://zwrotair.pl
Szybko i zgodnie z procedurami - tak wyglądało pozyskanie przez Zwrotair odszkodowania za spóźniony lot. Według mnie to profesjonaliści w swoim fachu.


Ocena 3

WIZYTÓWKI PODOBNE


Czerwona Skarbonka

Dane Firmy:
Adres: Armii Krajowej, 116
Miejscowość: Sopot
https://www.czerwona-skarbonka.pl/

Przygody na obcasach

Dane Firmy:
Adres: Mosvangen, 0
Miejscowość: Stavanger
https://przygodynaobcasach.pl

BEST DEKOR

Dane Firmy:
Adres: Stare Kanice, 7
Miejscowość: Oksa k. Kielc
https://bestdekor.pl/